Samenwerken met mijn vrienden is een feest
- geplaatst door Anne Spies in
- Algemeen & Bezield Spreken & Cicero Experience & Powerpoint & Presenteren voor advocaten & Promoveren & Stem&Spreken & Vrijmoedig Spreken & Wie is Anne
- 19-09-2017
Afgelopen week hadden we een samenwerkers dag. Frank Kouws maakte portretten van ons allen en een kort filmpje ( zijn talent! ).
Zakelijk en privé moet je strikt gescheiden houden… Die vlieger gaat bij Spies&Spreken niet op.
Al jaren werk ik samen met mijn vrienden in de Glasfabriek, waar ik ook woon. Soms begonnen we als collega’s en werden we ook vrienden, soms ging het andersom.
Samen bedenken we trainingen, zien we kansen en benutten we elkaars talenten. Samen ontwikkelden we een eerlijke en bemoedigende stijl van trainen en werken.
Ik geloof niet in concurrentiestrijd, maar in delen en in overvloed. Elk van mijn vrienden en meewerkers heeft een eigen stijl en talent. We maken elkaar beter. Ook stuur ik geregeld mensen door naar een ander bureau, als ik denk dat hun vraag daar beter past.
Ik geloof wel in kwaliteit leveren: aandachtig, zorgvuldig en persoonlijk werken. Als ik dat doe, dan komen mensen terug en zeggen ze het voort. Het voelt als een voorrecht dat in vriendschap te mogen doen.
met Alex Boon | training Rond je stem met Arjan Broers | Masterclass Bezield Spreken en promotietrainingen met dokter Eric samen op pad naar de huisartsen met Bart Spijkerboer presentatie trainingen geven en in de jury zittenmet Frank Kouws en Froukje Weidema | Vrijmoedig Spreken
met Marije Alma | mediatrainingen en Presenteren in 1 dag met Geert Lamers | Presenteren metzonder PowerPoint en Promotietrainingen met Janneke Bronk en Nienke ten Cate | Backoffice met Sandrina Bokhorst, Eugene Sutorius en Leo Spigt | retorica in Rome (november 2017)
Foto’s van Helen Arenz:
met Steven Bartels, decaan van de juridische faculteit Radboud Universiteit Nijmegen | Promotietraining met Frans Koenraadt, hoogleraar forensische psychiatrie & psychologie | Rechtbanktraining, trainen van getuigen en gedragsdeskundigen
Nanja Mol | Leiderschapstrajecten
Koken is één van de talenten van Nicolette Schuurman
met Alexa Gratama | Rechtbanktrainingen Trainen met Amanda Wolzak, Frank Kouws en Alex Boon: presenteren nieuwe stijl in een organisatie. Collega’s presenteren voor elkaar zonder PowerPoint in 5 minuten en geven een zakelijk verhaal een persoonlijk twist. Alles kort en bondig en of course in het Engels.